BMW 5 Serie
Touring 530e High Executive | Soh 100% | PANO | LASER | ACC | Comf stoelen
Direct kopen, basisprijs: € 36.980,-
Direct kopen, basisprijs
€ 36.980,-
LEASEPRIJS: € 504,79 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.125,44 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 5 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Touring 530e High Executive | Soh 100% | PANO | LASER | ACC | Comf stoelen |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 29 juli 2022 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 49.972 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 504,79 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 36.980,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.875 kg |
| Wielbasis: | 297 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 2-zone automatische airconditioning
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluestone
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Glazen panoramadak
- Leder Dakota
- lichtmetalen velgen 18"
- navigatiesysteem full map + hard disk
- 4-zone airconditioning
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achterruit apart te openen
- Active Cruise Control
- Adaptieve LED koplampen met Iconic Light Design
- Alarmsysteem klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderszijde
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- BMW Laserlicht
- BMW Live Cockpit Professional
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- Comfort Access
- Comfortzetels
- Connected Package Professional
- DAB-tuner
- Dakrailing in mat zwart
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch te openen en te sluiten achterklep
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare lendensteun
- elektrisch verstelbare stuurkolom
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Harman Kardon Surround Sound System
- Head-Up Display
- High Beam Assistant
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Interieurlijsten Aluminium Feinschliff + accentlijsten Perlglanz chroom
- Interieurvoorverwarming
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- Live Cockpit Professional
- M Sportstuurwiel met leder bekleed
- Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed
- multimedia-voorbereiding
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- Regensensor 3 serie
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Servotronic
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- start/stop systeem
- zij airbag(s) voor